mimar
Signe BLOMQUIST
Henning Larsen

Daha fazla hareket temelli tasarım ve ofislerden kampüslere bir dönüşüm göreceğiz. Bu, çalışma alanlarının; insanların eve gelir getiren bir araç olarak değil insan olarak öğrendiği, kavrayışlarını kazanacağı ve büyüdüğü bir yer olacağı anlamına geliyor.

verimliliği sağlayan unsurlar

Çalışma alanı tasarımı, çalışanların iş akışının yanı sıra organizasyonun tasarlanmasıyla da ilgili. Hedeflerimiz neler, neye inanırız, en iyi, en etkili şekilde nasıl çalışırız? Bunu destekleyen bir iç mekan tasarımı, işlerin yolunda gitmesine yardımcı olur. Tasarım aşamasına tüm çalışanların dahil edildiğinden emin olunmalı, yönetim ve tasarım; fiziksel alan, organizasyon ve mevcut BT araçları üçlüsüne uygun olarak dahil edilmeli.

Modern zamanlarda, Milenyum Nesli, geleceğin işverenleri olarak dönüşüyor, daha fazla proje odaklı oluyor, değişime daha duyarlı ve daha sadakatsiz. Parlak bir iş gücü için şirketlerin fiziksel alanları bu gelişmeye karşı değil uyum gösterecek şekilde planlanmalı.

Hedeflerimiz neler, neye inanırız, en iyi, en etkili şekilde nasıl çalışırız? Bunu destekleyen bir iç mekan tasarımı, işlerin yolunda gitmesine yardımcı olur.

öngörülen değişimler

Dünya ve iş hayatlarımız sürekli olarak daha hızlı, hareketli ve dijital olacak. Yetenekleri işe almak ve devam etmeleri için, çalışma alanlarının daha kişisel ve bireysel olarak uyarlanacağını tahmin ediyorum. Daha fazla hareket temelli tasarım ve ofislerden kampüslere bir dönüşüm göreceğiz. Bu, çalışma alanlarının; insanların eve gelir getiren bir araç olarak değil insan olarak öğrendiği, kavrayışlarını kazanacağı ve büyüdüğü bir yer olacağı anlamına geliyor.