EGGER PRO Koleksiyonu

Dekor çeşitliliği, esnek kullanım, güvenilirlik ve daha fazlası

Ahşap bazlı malzeme üreticisi EGGER, Pro serisi altında Comfort, Design ve Laminate parke koleksiyonlarını kullanıcılara sunuyor. EGGER PRO 2018 – 2020 koleksiyonundaki 140’ı aşkın çarpıcı dekor tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor.

MORE FROM WOOD.

Yeni EGGER PRO Comfort Parke Koleksiyonu

Konforlu, ekolojik, sessiz

Yeni EGGER Comfort parke ile EGGER, modern hayatın tüm kriterlerini yerine getiren güncel ve sürdürülebilir parke çözümlerine olan talebe cevap veriyor.

2018 – 2020 EGGER PRO Comfort Parke Koleksiyonu 28 farklı dekoruyla sadece görsel olarak beğeni kazanmakla kalmıyor; aynı zamanda baskı teknolojisi, üretim ve sürdürülebilirlik açısından öne çıkıyor. Çevre dostu mantardan yapılmış yüzey, ayakların altında sıcak, sessiz ve konforlu bir his yaratıyor

Çevre dostu konfor

Solmayan ve güçlü UV ışınlarına karşı koruyan yüzeyi sayesinde yeni Comfort parkenin bakımı gayet kolay ve uzun vadede rengini koruyor. Bu yeni nesil mantar parkelerde sürdürülebilirlik en önemli faktörlerden biri. Ana bileşenler olan mantar ve ahşap, sadece özellikle sürdürülebilir olan PEFC sertifikalı ormanlardan elde ediliyor. Bu çevre dostu ürün %100 geri dönüştürülebilir, PVC ve zehirli boyalar içermiyor.

Ekolojik ahşap parkeler

Yeni mantar parke koleksiyonu: 28 dekorlu 2018 – 2020 EGGER PRO Comfort Parke

Birbirini tamamlayan ürün, aksesuar ve hizmet programı

Yeni HD dijital baskı teknolojisi ve UNI fit! kilitleme sistemi

Yenilikçi tasarımlarıyla klasikten sadeye, rustikten canlıya uzanan ahşap ve taş dekorlar

Laminate, Comfort ve Design parke koleksiyonlarındaki dört ortak dekor sayesinde yaşam alanı içinde kesintisiz zemin çözümleri

egger.com