dostluk, uzlaşı, sinerji…

MUUM

Umut'un bitmek bilmeyen pozitif tavrı beni daima etkilemiştir. İkna etmesi çok zor olabilir ama bir kez ikna olduğunda, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacağından emin olabilirsiniz.

Murat büyük bir vizyoner ve fütürist. Ancak aynı zamanda seçici ve mükemmeliyetçi karakterini yaptığı her şeyde görebilirsiniz.

Dostluk

Liseden beri tanışığız aslında. İTÜ’ye kayıt için gittiğimizde tekrar karşılaştık ve o günden beri devam eden arkadaşlığımız ortaklığa dönüştü.
Murat AKSU

Bu dostluğu mezuniyetimizden birkaç yıl sonra iyi mimarlık yapma idealleri üzerine kurduğumuz MUUM ve sonrasında OptiMUUM’da ortaklığa dönüştürmeyi başardık.
Umut İYİGÜN

Uzlaşı

Fikir ayrılıkları yaşandığında biraz üstüne yatıyoruz ve sonrasında ikimiz de karşı tarafı ikna edecek adımları atıyor. Bazen birbirimizi kırmamak için yanlış adımlar atabiliyoruz ama o durumda her ikimiz de o kararın arkasında durabiliyoruz.
Murat AKSU

Birbirimize olan güvenimiz ve kararlarımıza olan saygımızla yıllanmış dostluğumuz, sarsılmaz bir bağ oluşturmakta. Bu bağlamda fikir ayrılıkları, daha iyi bir gelecek için çalışırken konulara farklı açılardan bakmamızı sağlayan itici bir güç oluşturmakta.
Umut İYİGÜN

Sinerji

Umut’un bitmek bilmeyen pozitif tavrı beni daima etkilemiştir. İkna etmesi çok zor olabilir ama bir kez ikna olduğunda, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Son derece becerikli ve dürüst biri; bu da onu iyi bir lider yapıyor.
Murat AKSU

Murat büyük bir vizyoner ve fütürist. Ancak aynı zamanda seçici ve mükemmeliyetçi karakterini yaptığı her şeyde görebilirsiniz. Her şeyi merak eder ve sürekli öğrenen biri olarak coşkusunu çevresine yayar.
Umut İYİGÜN